Hos oss møter du mennesker det er lett å bli kjent med. Strategiske tenkere, eminente designere, oppriktige rådgivere og gode historiefortellere.

Vi strekker oss langt i å forstå utfordingene du har, slik at vi kan legge gode strategier for å løse de. Tillit er en hjørnestein i all kommunikasjon – det har vi gode prosesser for å skape.

Ansatte

Trine Lise Kristiansen
Daglig leder

trine@uredd.no
+47 97 74 40 74

Gaute Busch
Rådgiver

gaute@uredd.no
+47 98 28 37 50

Tor Martin Norvik
Kreativ leder

tormartin@uredd.no
+47 91 35 12 90

Knut Erik Øverjord
Grafisk designer

knuterik@uredd.no
+47 97 07 20 98

Anette Hammer
Grafisk designer

anette@uredd.no
+47 41 62 09 25

Cecilie Leiseth Skipnes
Grafisk designer

cecilie@uredd.no
+47 99 63 09 81

Arinbjørn Kuld
Grafisk designer

arinbjorn@uredd.no
+47 92 07 90 71

Asbjørn Grønli
Rådgiver

asbjorn@uredd.no
+47 90 64 06 80

Audun Støren
Interaksjonsdesigner

audun@uredd.no
+47 959 38 557

Inga Kråkmo
Prosjektleder

inga@uredd.no
+47 919 03 309

Didrich Westgård
Digital rådgiver

didrich@uredd.no
(+47) 41 50 85 85